FLIR Т440bx - тепловізор портативний будівельний

FLIR Т440bx - тепловізор портативний будівельний

Знятий з виробництва
Рейтинг:

Знятий з виробництва
Знятий з виробництва 0.00

  • Виробник: FLIR
  • Модель: FLIR Т440bx

FLIR Т440bx - тепловізор, розроблений для застосування в галузі будівництва, з урахуванням побажань фахівців, що працюють у цій сфері, випущений компанією FLIR Systems у 2012 році. Тепловізором можна обстежити об'єкти з температурою від -20 до + 650 °С. Камера FLIR Т440bx оснащена інноваційною функцією MSX (Multi Spectral Dynamic Imaging), яка дозволяє в режимі реального часу додавати деталі видимого зображення, зроблені вбудованою цифровою камерою в ІЧ-знімки і характеризується високою різкістю та чіткістю, раніше недоступними в теплобаченні. Крім цього функціональні можливості камера FLIR Т440bx дозволяють поєднувати цифрове та інфрачервоне зображення, здійснювати восьмикратне масштабування та панорамування об'єктів на екрані, дозволяють безпосередньо на екрані створювати текстові коментарі та відзначати проблемні області на тепловому зображенні, а для голосових коментарів можна підключити гарнітуру. Компас, яким оснащена камера FLIR Т440bx, фіксує напрямок на об'єкт, що обстежується, і автоматично відображає його на зображенні. У камері є можливість підключення WiFi і BlueTooth додаткового обладнання.

Область застосування Тепловізор FLIR Т440bx знайде застосування при обстеженні теплоізоляції будівель та споруд, трубопроводів опалення та гарячого водопостачання, для виявлення місць заторів та дефектних зон трубопроводів гарячого водопостачання. Використовуючи тепловізор, можна визначати місця підвищених тепловиділень на електрообладнанні, а також виконувати обстеження та діагностику промислових печей.

Особливості Тепловізор FLIR Т440bx має високу температурну чутливість, має кілька режимів вимірювання - точка (5 точок), область (5 областей) з автоматичним виявленням гарячих та холодних ділянок та їх маркуванням. Прилад дозволяє вводити поправки на коефіцієнт випромінювання, відбиту температуру, пропускання оптики та пропускання атмосфери, відображає різницю температур між виміряною та референтною температурою. При відповідних налаштуваннях прилад видає сигнал при виявленні температур нижче температури точки роси та порушенні теплоізоляції конструкцій будівель або трубопроводів.

Технологія MeterLink, яка впроваджена у камері, спрощує проведення діагностики електрообладнання та огляду будівель. Дані, отримані на струмовимірювальних кліщах Extech EX845 та багатофункціональним вимірником вологості Extech MO297 можуть передаватися безпосередньо в ІЧ-камеру через Bluetooth. Крім цього, через вбудований інтерфейс Wi-Fi можна передавати дані на комп'ютер, планшетний ПК або смартфон.

Модель FLIR Т440bx оснащена стандартними відео- та USB-виходами, а також знімною картою SD і дозволяє створювати візуальні та інфрачервоні не радіометричні відео файли у форматі MPEG-4. Крім цього, з камери FLIR Т440bx можна передавати на комп'ютер потік 16-розрядного радіометричного ІЧ-відео (через USB).

Тепловізійна камера FLIR Т440bx поставляються з програмним забезпеченням FLIR Tools, яке дозволяє передавати ІЧ-зображення з камери прямо на комп'ютер, дозволяючи швидко створювати звіти тааналізувати зібрані дані. Основні функції FLIR Tools - Імпорт зображень з тепловізійної камери на комп'ютер; – Розташування та переміщення об'єктів вимірювання, а також зміна їх розмірів на будь-якому термічному зображенні; – Створення PDF-файлів із таблицями зображень; – Вставка колонтитулів та логотипів у звіти; – Застосування фільтрів під час пошуку зображень.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

докладний опис

Створення теплового зображення
Температурна чутливість/NETD < 45 мK при 30 °C
ІЧ-дозвіл 320 × 240 пікселів
Масштабування 1 – 8× плавне цифрове з панорамуванням
Кут огляду /мінімальна фокусна відстань 25 ° × 19 ° /04 м
Спектральний діапазон 75 - 13 мкм
Просторовий дозвіл (миттєве поле зору) 136 мрад
Частота оновлення зображення 60 Гц
Фокусування Автоматична чи ручна
Детектор Неохолодний мікроболометр
Перегляд зображення
Режими зображення ІЧ/візуальне + Thermal Fusion
"Малюнок у зображенні" ІЧ-область на візуальному зображенні з можливістю зміни розміру та переміщення
Дисплей Вбудований сенсорний екран, кольоровий РК-дисплей 35”, 320 x 240 пікселів
Thermal Fusion ІЧ-зображення відображається на візуальному вище, нижче або в межах температурного інтервалу
MSX ІЧ зображення з MSX
Малюнок на зображенні На ІЧ та цифровому зображенні
Вимірювання
Діапазон температури предмета Від –20 °C до +650 °C у 3 діапазонах:
від – 20 °C до + 120 °C, або
від 0 °C до +350 °C, або
від +200 °C до +650 °C
Похибка ± 2 °C або 2 % від показання
Коментарі до картинки
Компас На кожне зображення автоматично додається напрямок камери
Аналіз вимірів
Експонометр 5
Область 5 вікон з макс./хв./серед.
Ізотерма Вище/нижче заданого рівня/інтервал
Автоматичне виявлення гарячих/холодних ділянок Експонометр для гарячих або холодних ділянок: автоматичне маркування в області
Виправлення на коефіцієнт випромінювання Варіюється від 001 до 10 або вибирається із переліку матеріалів
Поправки вимірів Відображена температура, пропускання оптики та пропускання атмосфери
Виправлення на зовнішню оптику/вікна Автоматично, на основі вхідних значень пропускання оптики/вікна та температури
Різниця температур Різниця температур між функціями вимірювань чи референтною температурою
Сигналізація для функції вимірювання Звукова/візуальна сигналізація (вища/нижча) для експонометра, вікна або різниці температур
Профіль Одна робоча лінія
Визначає вимірювання Так
Сигналізація точки роси 1 сигнал про вологість, включаючи сигнал тривоги про точку роси
Сигналізація порушення теплоізоляції 1 сигнал тривоги щодо порушення теплоізоляції
Налаштування
Колірні палітри Ч/Б, Ч/Б інв., сіра, веселка, веселка високого розмаїття
Установки Локальна настройка одиниць вимірювання, мови, формату дати та часу, автоматичного відключення та яскравості екрана
Зберігання зображень
Тип Картка пам'яті SD
Формат файлу Стандартний JPEG, включаючи дані вимірювання
Режими ІЧ/візуальні зображення, одночасне зберігання ІЧ та візуальних зображень
Періодичне збереження зображень Кожні 7 сек до 24 годин (ІЧ)
Кожні 14 сек до 24 годин (ІК та візуальний)
Коментар до зображень
Текст Текст із готового переліку або з сенсорного дисплея
Голосові 60 секунд через Bluetooth
Ескіз - позначка до картинки З сенсорного дисплея
MeterLink Підключення струмовимірювальних кліщів Meter EX845 або вимірювача вологості Meter MO297 через Bluetooth
Створення звітів Миттєвий Звіт (.pdf) у камері;
окреме програмне забезпечення ПК із великими функціями звіту
Цифрова камера
Вбудована цифрова камера 31 мегапікселя (2048 × 1536 пікселів) та світлодіодна лампа
Поле зору цифрових камер Адаптується під ІЧ-об'єктив
Вбудований цифровий об'єктив Поле зору 53 х 41
Лазерний покажчик
Лазер Напівпровідниковий діодний лазер AlGalnP, клас 2 включення однією кнопкою
Відображення лазерного покажчика Положення відображається автоматично на інфрачервоному зображенні
Потокове відео
Радіометричне потокове ІЧ-відео MPEG-4 на ПК через USB
Нерадіометричне потокове ІЧ-відео або візуальний запис MPEG4 у картку пам'яті
Нерадіометричне потокове ІЧ-відео або візуальний запис потоку Нестиснене кольорове відео через USB
Система живлення
Тип акумулятора Іонно-літієва батарея, що перезаряджається, із заміною на місці
Час роботи від акумулятора 4 години
Зарядна система Вбудована адаптер змінного струму, двосекційний зарядний пристрій або 12В від автомобіля
Управління електроживленням Автоматичне вимкнення та режим сну (може вибрати користувач)
Параметри довкілля
Діапазон робочих температур від - 15 ° C до + 50 ° C
Діапазон температур під час зберігання від - 40 °C до + 70 °C
Вологість (експлуатація та зберігання) IEC 60068-2-30/24 год. 95 % відносна вологість від +25 °C до +40 °C /2 цикли
Стійкість до ударів 25 g (IEC 60068-2-29)
Стійкість до вібрації 2 g (IEC 60068-2-6)
Радіо-спектр ETSI EN 300328; FCC Part 15.247; RSS-210
Корпус Корпус камери та об'єктива: IP 54 (IEC 60529)
Безпека EN/UL/CSA/PSE 60950-1
Обмін даними
Інтерфейси USB-міні, USB-A, Bluetooth, Wi-Fi, composite video
USB USB-A Підключення зовнішнього пристрою USB (копіювання на карту пам'яті);
USB міні-B: Перенесення даних на та з ПК /потокове відео
Bluetooth Комунікація з навушниками та зовнішнім датчиком
Wi-Fi Бездротова передача даних на смартфон або планшетний ПК
Радіо
Wi-Fi Стандарт: 80211 b/g; частотний діапазон: 2412-2462 МГц; максимальна вихідна потужність: 15 dBm
Bluetooth Частотний діапазон: 2402-2480 МГц
Фізичні характеристики
Вага камери, включаючи батарею Вага: 088 кг
Розміри камери (Д×Ш×В) 106×201×125 мм
Відвантажувальні габарити 180 х 500 х 360 мм
Відвантажувальна вага 56 кг

Стандартний комплект постачання
– тепловізійна камера FLIR Т440bx;
- Міцний транспортувальний кейс;
- ІЧ-камера з об'єктивами;
- Акумулятор;
– Мікроадаптер Bluetooth® USB;
- Зарядний пристрій;
- калібрувальний сертифікат;
– Компакт-диск із програмним забезпеченням FLIR Tools™ PC;
- Гарнітура;
- Мережевий кабель;
- Карта пам'яті з адаптером;
- Блок живлення;
- Друкований посібник з початку роботи;
- Сонцезахисна ширма;
- USB-кабель;
- Компакт-диск з документацією користувача;
- Відеокабель;
– Карта продовження гарантійного строку або реєстраційна картка.