Промислові установки індукційного нагріву від 20 до 300 кВт

  • Промислові установки індукційного нагріву від 20 до 300 кВт

Компанія «ЕТАЛОН-ПРИЛАД» займається проектуванням, розробкою та виготовленням індукційного обладнання на струмах середньої і високої частоти з використанням найновітніших технологій враховуючи будь-які технологічні завдання Замовника. Потужності нашої виробничої бази дозволяють реалізувати проекти для поверхневого та об'ємного нагріву металевих деталей будь-якої геометричної форми вагою від 50г до 1500кг.

 

Ми реалізували багато проектів по модернізації та виготовленню індукційних нагрівачів на базі транзисторних (IGBT) інверторів, які працюють в діапазонах частот від 2 до 80кГц і розвивають потужність до 300кВт. За допомогою нашого обладнання можливо вирішувати високотехнологічні завдання пов'язані з об'ємним та поверхневим нагрівом металу.

Поверхневий нагрів - для термічної обробки та структурних змін у пласких та криволінійних поверхонь деталей, зняття внутрішньої напруги, зняття та посадка деталей з термічним натягом та інше.

Об’ємний     нагрів     -     для     пластичного     формування, зварювання, кування, термообробки та багато іншого.

      Додаткове устаткування, яке виготовляється за Технічним Завданням Замовника, дає змогу у автоматичному, напівавтоматичному та ручному режимах виконати серійну обробку та специфічну обробку зовнішніх та внутрішніх поверхонь деталей, верстатних направляючих, шліцьових поверхонь, поверхонь великогабаритних деталей та валів діаметром до Ø1800мм, тіл обертання, з’єднань типу «вал-втулка»,

«куля-сфера», шийок колінчатих валів, зубів шестерень, технологічного інструменту і багато іншого.

   На відміну від коксових, газових, мазутних печей, та печей з ТЕН нагрівом індукційні нагрівачі мають найбільший ККД (у нормі 89-98%), що в порівнянні з традиційними методами нагріву дає економію енергоресурсів до 60%. Вони більш безпечні, екологічно чисті, підвищують гнучкість,  культуру і якість існуючого виробництва. Універсальність індукційних установок дозволяє без зміни технологічних карт інтегруватись в техпроцес на будь-якій стадії виробнитства.

Ми розробляємо та виготовляємо автоматизовані системи контролю та управління виробничими процесами за усіма необхідним параметрами згідно з Технічним Завданням Замовника, виготовляємо та впроваджуємо обладнання, яке спрощує і збільшує продуктивність виробництва з гарантованою якістю.

Про наш багаторічний досвід в проектуванні, виробнитстві та експлуатації індукційного обладнання свідчать десятки успішно реалізованих і надійно діючих проектів на відомих підприємствах серед яких:

ДП «Укрзалізниця», ДП «Електроважмаш», ДП «завод ім. Малишева» , ПАТ «Крюківський   вагонобудівний   завод»,   ПАТ  «Червона   Зірка», ПАТ «ЕЛЬВОРТІ», ПАТ «Керченський Стрілочний Завод», ПАТ «Насосенергомаш» , ВАТ «Стаханівський вагонобудівний завод», ПАТ «Мотор деталь» (м. Конотоп), «МЕТІНВЕСТ» ПАТ «Харцизький трубний завод», «CORUM GROUP» ПАТ «ДрМЗ» та багато інших підприємств України та СНД.

   З огляду на особливості Вашого підприємства ми пропонуємо розробити варіанти комплектації з більш високою єнергоефективністю та продуктивністю обладнання та з урахуванням перспективного розвитку Вашого підприємства.

Якість, гарантійне і післягарантійне обслуговування, найкоротші терміни виготовлення, співвідношення ціна-якість нашого обладнання, а також технічний супровід на всьому протязі експлуатації є невід’ємними складовими нашої діяльності.

Скачать эту Статью

Индукционные установки

31.07.2018 00:00:00
0
1154

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!