Виставка - ElcomUkraine 2018

Опубликовано: 10.04.2018 10:38

17 по 20 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудуться масштабні галузеві події: XXII міжнародна виставка elcomUkraine: енергетика, електротехніка, енергоефективність, виставка «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація» та перша міжнародна виставка, присвячена генерації і використанню сонячної енергії в Україні, SOLAR Ukraine 2018.

Загалом у виставках візьмуть участь понад 280 компаній з 14 країн: Австрії, Білорусі, Грузії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Туреччини, України, Чехії, Франції.

Учасники виставок представлять широкий спектр світових та вітчизняних зразків енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникової продукції, обладнання, електроніку, промислову автоматизацію, світлотехніку, контрольно-вимірювальні прилади, технології, готові рішення та інновації для сонячної генерації.

Семінари від компанії Еталон-Прилад:

Тепловізори FLIR, або хто встановлює стандарти в термографіі.

Семінар присвячується сучасній тенденції в сфері тепловізійного обладнання та термографії, огляд новинок від компанії FLIR, а також методики роботи з тепловізорами в різних галузях: від металургії та нафтогазового комплексу до будівництва і енергоаудиту. Демонстрація тепловізорів дозволить слухачам оцінити зручність використання та функціональність приладів.

Metrel - обладнання для енергетиків.

Оглядова лекція ознайомить слухачів з широким спектром електровимірювального, тестового і лабораторного обладнання від словенського виробника Metrel. Аналізатори якості електроенергії, мега/гіга/ тераомметри, ЛАТРи, портативні ЕТЛ, багатофункціональні тестери та інше. Експозиція дозволить ознайомитися з особливостями і перевагами приладів Metrel. Також буде порушено тему переходу на нові стандарти електровимірювань.

Семінар буде проходити 19.04.2018 c  13-30 по 14-30 в 1 павільйоні Конференц-залі №1.

Важлива інформація для учасників та відвідувачів:

  • Виставка буде проводитися в двох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза»: №1 и №2.
  • Павільйони будуть з’єднані між собою переходом.  
  • Реєстрація відвідувачів: павільйон №1, вхід А, павільйон №2 вхід F.
  • Бізнес-зона, кафе, оргкомітет будуть знаходитися в павільйоні №2.