FLUKE 5080А - Багатофункціональний калібратор

FLUKE 5080А - Багатофункціональний калібратор

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ
Предзаказ 0.00

  • Виробник: Fluke
  • Модель: FLUKE 5080А

Качество
Доставка
Гарантия
Демонстрация

Калібратор Fluke 5080A має базову похибку відтворення постійної напруги 100 ppm і призначений, в основному для повірки мультиметрів, струмових кліщів та щитових приладів з розрядністю 3.5 та деяких інших засобів вимірювання, що мають розрядність 4.5 розрядів. Калібратор має можливість встановлення опції для калібрування осцилографів зі смугою пропускання до 200 МГц.
Особливостями калібратора Fluke 5080A є:

  • Велике значення вхідного струму при відтворенні напруги (при постійній напрузі до 600 мА, при змінній напрузі до 800 мА), що забезпечує можливість підключення до калібратора будь-яких аналогових стрілочних приладів і щитових приладів в режимі вимірювання напруги, оскільки ці прилади мають достатньо низький вхідний опір за напругою.
  • Велике падіння напруги при відтворенні струму (при постійному струмі до 50 В, при змінному струмі до 44 В), що забезпечує можливість підключення до калібратора будь-яких аналогових стрілочних приладів і щитових приладів, що існують на сьогоднішній день, в режимі вимірювання струму, оскільки ці прилади мають досить високе вхідний опір струму.
  • Вбудований захист від помилкового підключення на вхід калібратора напруги до 240 В. За наявності небезпечної зовнішньої напруги на вихідних гніздах калібратора, здатного вивести його з ладу, перед включенням калібратора здійснюється контроль зовнішньої напруги. За наявності такої напруги калібратор залишається в режимі очікування і індикує попереджувальний напис. У режимі відтворення вихідних параметрів калібратор також контролює наявність небезпечної зовнішньої напруги та при виявленні такого відключає виходи калібратора від навантаження.
  • Калібратор допускає можливість роботи з усіма типами струмових котушок, що виробляються компанією Fluke, а саме 9100-200 струмовою котушкою 10 і 50 витків і 5500A/COIL - 50 витковою струмовою котушкою.
  • Одночасне відтворення та напруги 100 В і струму до 20 А, що дозволяє проводити перевірку вимірювачів потужності, що використовують розв'язані струмові та потенційні ланцюги.
  • Опція перевірки осцилографів забезпечує формування синусоїдального сигналу частотою до 200 МГц; тестового імпульсу для вимірювання параметрів перехідної характеристики з часом наростання/спаду 1нс; сітку вертикальних маркерів для перевірки каналу горизонтального відхилення; прямокутний сигнал частотою до 10 кГц для перевірки каналу вертикального відхилення.
  • Інтерфейси дистанційного керування: RS-232 USB та LAN.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

FLUKE 5080А - Многофункциональный калибратор