Fluke 1746 - Реєстратор якості електроенергії

Fluke 1746 - Реєстратор якості електроенергії

Попереднє замовлення
Рейтинг:

Попереднє замовлення
Попереднє замовлення 0.00

  • Модель: Fluke 1746
  • Артикул: 14438

Якість
Доставка
Гарантія
Демонстрація

Огляд приладу: Реєстратори якості електроенергії для трифазної мережі Fluke 1742 1746 та 1748

Реєстратори якості електроенергії для трифазної мережі Fluke 1742 1746 та 1748 забезпечують швидкий та простий доступ до даних, необхідних для прийняття критично важливих рішень щодо якості електроенергії та характеристик потужності в режимі реального часу.

Компактні реєстратори якості електроенергії для трифазної мережі серії Fluke 1740 що випускаються у захищеному виконанні, розроблені спеціально для техніків та інженерів, яким потрібні універсальні інструменти для діагностики, кількісної оцінки енергоспоживання та аналізу енергорозподільчих систем. За допомогою реєстраторів серії Fluke 1740 що повністю відповідають міжнародним стандартам вимірювання якості електроенергії, таким як IEC 61000-4-30 можна одночасно реєструвати до 500 параметрів із захопленням подій, а також набагато простіше виявляти проблеми, що перемежуються і важко вловлюються. Програмне забезпечення Energy Analyze Plus, що входить до комплекту постачання, дозволяє швидко оцінювати якість електроенергії на введенні в електроустановку, підстанції або навантаженні відповідно до вимог національних та міжнародних стандартів, таких як EN 50160 та IEEE 519.

Істотне спрощення налаштування приладу та зниження невизначеності вимірювань досягаються за рахунок використання оптимізованого інтерфейсу користувача, гнучких струмовимірювальних датчиків та інтелектуальної функції перевірки вимірювань, що здійснює цифрову перевірку та корекцію підключень. Дані з пристрою можна переглядати безпосередньо в польових умовах через бездротове з'єднання (WiFi), знижуючи до мінімуму час перебування в потенційно небезпечному середовищі та необхідність використання засобів індивідуального захисту.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

14438, Fluke 1746