FLIR P660 24º - Тепловізор

FLIR P660 24º - Тепловізор

Снят с производства
Рейтинг:

Снят с производства
Снят с производства 489126.00

 • Виробник: FLIR
 • Модель: FLIR P660 24 º
 • Артикул: 08349

Качество
Доставка
Гарантия
Демонстрация

Тепловізори серії P є результатом зусиль інженерів, аналізу ринку та уваги до потреб клієнтів. З наявних нині ринку ІЧ-камер це найбільш досконала і точна інфрачервона камера з безліччю функцій, вперше застосованих у промисловості. Компанія FLIR, лідер у розробці тепловізорів, представила новітню лінійку професійних тепловізорів з детектором 640 х 480 пікселів та вбудованим GPS-приймачем. З наявних в даний час на ринку ІЧ-камер, тепловізори FLIR P-серії є найбільш досконалими та точними. Тепловізор FLIR P660 - флагман нової лінійки, має найвищу температурну чутливість (<45 мК) среди камер этого класса.

).

Інфрачервоні камери серії P компанії FLIR, що відповідають найсучаснішим вимогам, призначені для професійних користувачів тепловізорів. Камери серії P – чудовий інструмент для користувачів, які знають переваги інфрачервоної техніки та покладаються у своїй роботі на застосування ІЧ-камер. Тепловізори серії P для експертів, які використовують інфрачервоні камери. Найвища якість ІЧ-зображень Компанії запрошують Вас як добре навченого, атестованого експерта для обстеження свого обладнання та виявлення аномалій, які не видно неозброєним поглядом. Ви працюєте в різних місцях та в різних ситуаціях, часто за браком часу та у важких умовах.
Щоб зосередитися на роботі, вам потрібна інфрачервона камера, на яку Ви можете покластися, і яка забезпечує отримання надійних результатів і проста в експлуатації.
Наше завдання – задовольнити Ваші вимоги до камери. Ми впевнені, що ІЧ-камери серії P є найбільш досконалими портативними камерами для професійних експертів, які застосовують тепловізори.

Чому камери серії P – ідеальний інструмент для експертів, які використовують тепловізори:

 • Найвища якість ІЧ-зображень
 • Високі робочі характеристики камери, в якій реалізовано новітні технології
 • Підвищена безпека – висока роздільна здатність камери дозволяє перебувати на більшій відстані від об'єкта контролю
 • Можливість використання персональних налаштувань та широкий діапазон застосування
 • Бездротове дистанційне керування для роботи у важкодоступних місцях.
 • Тепловізори серії P у секторі енергопостачання. Довговічність та надійність – ефективність контролю

У всьому світі компанії, що постачають енергію, щодня використовують теплові зображення для аналізу стану обладнання, запобігання перебоям з подачею енергії та підвищення ефективності своєї щоденної роботи. В якостітермографіста у своїй енергопостачальній компанії, Ви можете працювати у віддалених місцях або у важких умовах. При цьому може виникнути необхідність обстеження невеликих об'єктів або їх елементів на великих відстанях, від землі або навіть із повітря. Від Вас може знадобитися висока швидкість роботи та отримання чудових ІЧ-зображень у професійно складених звітах.
Записи якості роботи устаткування, отримані попередніх сеансах контролю, є важливими джерелами інформації. Вони дозволяють фахівцям з технічного обслуговування контролювати стан системи, її функціонування та цілісність.

Довговічність та надійність тепловізорів серії P гарантує високу ефективність їх експлуатації при проведенні обстежень як усередині, так і поза приміщеннями в системах тепло- та енергопостачання. Чому тепловізори серії P-Series – ідеальний інструмент контролю у системах тепло- та енергопостачання:

 • Роздільна здатність 640 x 480 пікселів – можливість дистанційного контролю невеликих об'єктів
 • Бездротове дистанційне керування камерою під час роботи на небезпечних або важкодоступних об'єктах
 • Вбудований GPS-приймач для локалізації об'єктів
 • Видошукач з регульованим нахилом для контролю поза приміщеннями
 • Наявність функцій «злиття» теплового та видимого зображень (Thermal Fusion), а також – «картинка-в-картинці» для виділення проблемних ділянок
 • Наявність широкого спектра об'єктивів – від ширококутних до об'єктивів

Тепловізори серії P для застосування у промисловому виробництві. Точний контроль без зупинки виробництва Ваша роль термографіста на виробничому підприємстві, як правило, пов'язана з визначенням виділення тепла в машинах та установках з метою запобігання відмовам обладнання. Від Вас, як і від Вашої ІЧ-камери, потрібна функціональна гнучкість та можливість контролю конкретних об'єктів. При цьому може виникнути необхідність проведення обстеження в обмежених умовах, дистанційно, у темряві та важкодоступних місцях. У зв'язку з цим, також дуже важливо мати можливість збереження не тільки ІЧ-зображень, але і послідовності інфрачервоних відеозображень рухомих або обертових частин машин. Підготовка звітів – ключовий момент діагностики: сервісні служби виробництва вирішують, що є занадто "гарячим", а що може почекати до запланованого відключення. Вони потребують негайного отримання інформації, її ясності та надійності.
Постійне використання ІЧ-контролю – це не тільки суттєва економія грошей та часу, приховані дефекти на заводах можуть наражати на ризик життя їх працівників.
Для задоволення всіх цих різноманітних потреб є лише одне рішення – тепловізорисерії P.

Чому тепловізор серії P – ідеальне рішення для промислового застосування: Розширений температурний інтервал дозволяє виконувати вимірювання до +2000°C
Бездротове дистанційне керування роботою камери – підвищення рівня безпеки оператора
Наявність широкого діапазону об'єктивів
Можливість використання мовних та текстових коментарів

Сумісність з програмними пакетами Reporte та Researcher компанії FLIR Оснащення прецизійним лазерним покажчиком для локалізації Вашої проблемної ділянки ІЧ-зображення найвищого дозволу
307 200 пікселів – це само за себе Якість зображення є одним із найважливіших параметрів будь-якої інфрачервоної камери. Якість зображення, досягнута в даний час, дозволяє Вам бачити більше деталей на відстані, швидше приймати рішення, а також більш точно використовувати засоби аналізу. Отримані за допомогою наших тепловізорів зображення заповнені змістом.
Потужні інфрачервоні об'єктиви P660 має найкращі інфрачервоні об'єктиви серед тепловізорів цієї серії компанії FLIR та забезпечує максимально високу чутливість та дозвіл. Поєднання таких об'єктивів з високою чутливістю детектора дозволяє отримувати ІЧ-зображення виключно високої якості.
Видошукач високої роздільної здатності з регульованим нахилом Для обстеження поза приміщеннями чи застосування у тому випадку, коли РКД не використовується.
Вбудована відеокамера Вбудована 32-мегапіксельна відеокамера забезпечує отримання чітких та детальних зображень, які можуть бути збережені разом із відповідними інфрачервоними зображеннями.
Великий РКД високої роздільної здатності На великому (56 дюйма) та яскравому екрані РКД високої роздільної здатності можуть відтворюватися чіткі зображення. Такий екран може встановлюватися практично під будь-яким кутом, що дозволяє Вам налаштовувати його під час роботи навіть у найскладніших умовах.
GPS - Ми додали функцію координатної прив'язки до Ваших ІЧ-зображень

Інформація про географічне розташування має все більший вплив на багато секторів промисловості, в яких використовуються інфрачервоні камери для контролю та технічного обслуговування обладнання. Фахівці компанії FLIR Systems вбудували технології системи глобального позиціонування GPS в тепловізор P660 що дозволяє чітко визначати положення контрольованої ділянки та відповідних ІЧ-зображень.
Тепер ІЧ-зображення прив'язані до географічних координат. Такі зображення можна завантажувати в програмний пакет Reporter із прив'язкою до наявної.топографічній карті або інформаційній системі супутникових зображень (подібний до Google Earth), що дозволяє визначати географічне розташування зображень.

Приймач сигналів системи глобального позиціонування GPS, вбудований в ІЧ-камери, дозволяє отримувати більш ясні звіти та допомагає виконувати технічне обслуговування обладнання тепло- та енергопостачання, електрозв'язку, гірничої промисловості, обслуговувати структуру організації виробництва, системи постачання та інших секторів, які повинні мати справу з контролем у межах великих ділянок. Така система дозволяє технічним працівникам просто та швидко переглядати, аналізувати та безпосередньо локалізувати ІЧ-зображення з безлічі різних об'єктів, що також забезпечує можливість спрямовувати групи контролю та ремонтні бригади на відповідні об'єкти.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

подробное описание

Параметры визуализации

Поле зрения

Сменные объективы на выбор 24°;12°;45°, (опционально - 7°; 12°; 45°)

Температурная чувствительность

0,03 °С при 30 °С

Частота кадров

30 Гц

Фокусировка

Ручная и автоматическая

Цифровое увеличение

1-8X непрерывное

Тип детектора

Матрица в фокальной плоскости (FPA), неохлаждаемый микроболометр 640x480 пикселей

Спектральный диапазон

От 7,5 до 13 мкм

Представление изображения

Дисплей

Цветной ЖК дисплей с размером по диагонали 5,6 дюйма, 16000 цветов Система улучшения контрастности DDE (DynamicDetailsEnhancement)

Выходной видеосигнал

PAL или NTCS композитный видеовыход или цифровой через порт 1394

Видео камера

3,2 Мп с автофокусировкой

Режимы совмещение инфракрасного и видео- изображений

Просмотр ИК изображения или полноцветного видеоизображения. Режим «Картинка в картинке» с полностью регулируемой ИК-областью, слияние ИК и видеоизображений, выше, ниже порога и для интервала температур. На экране реальное и опорное изображения

Измерение

Интервал температур

От -40 °С до +500 °С в двух диапазонах, до +1500 °С, до +2000 °С - опция

Точность

1% от абсолютной температуры не хуже 1 °С

Повторяемость

1% от абсолютной температуры не хуже 1 °С

Режим измерения

Точечные измерения: 10 перемещаемых точек Область, макс./мин/средне значение в пределах квадрата или круга: 5 масштабируемых и перемещаемых областей Автоматическое выделение горячей/холодной точки Функция изотермы - интервал, выше, ниже Функция линейного профиля

Разность температур между измеряемыми функциями Функция опорной температуры

Управление с помощью меню

Палитры (цвета побежалости, радуга, черно-белая, черно-белая инвертированная), автоподстройка (непрерывная, ручная и автоматическая)

Вводимые установки

Число/время, единицы измерения температуры С/F, язык, масштаб, информационное поле, яркость свечения ЖК дисплея (высокая/нормальная/низкая)

Корректировка измерений

Изменения коэффициента излучения от 0,1 до 1,0, поправка на отраженную температуру, температуру окружающего воздуха, влажность воздуха

Комментарии

Голосовые комментарии

Проводная гарнитура

Текстовые комментарии

Добавление комментариев из заранее приготовленного списка

Положение на местности

Встроенная система глобального позиционирования (ОРв) Автоматическое добавление комментария в виде координат на местности в формате WGS84

Сохранение изображения

Тип

SD карта, галерея изображений

Формат файлов

Радиометрический формат JPEG

Сохранение радиометрических последовательностей

MPEG4, изменяемая частота кадров (таймер кадров)

Лазерный указатель LocatIRTM

Классификация

Класс 2

Тип

Полупроводниковый AIGalnP диодный лазер, 1мВт / 635 нм, красное свечение

Источник питания

Тип батареи

Литий-ионная, перезаряжаемая, заменяемая в условиях эксплуатации

Время работы

3 часа непрерывной работы. Дисплей показывает состояние батареи

Система подзарядки

Подзарядка без извлечения из камеры; адаптер переменного тока 90 - 260 Вт, 50/60 Гц; 12 В от автомобильной сети (с использованием поставляемого за дополнительную плату кабеля)

Работа от сети переменного тока

Адаптер переменного тока 90 - 260 В, на выходе - напряжение 12 В, постоянный ток

Напряжение

11 - 16 В, постоянный ток

Энергосбережение

Автоматическое выключение и переход в режим ожидания (выбирается пользователем)

Требования к условиям окружающей среды

Интервал рабочих температур

От -15 °С до +50 °С

Интервал температуры хранения

От -40 °С до +70 °С

Влажность

Работа и хранение - от 20% до 80%, без конденсации влаги

Герметичность

IP 54

Ударная нагрузка

25 g, IEC 68068-2-29

Вибрация

2g, IEC 60068-2-6

Физические характеристики

Масса

<0,88 кг, включая батарею и 19 объектив

Габариты

106 мм x 201 мм x 125 мм

Установка на треноге

Стандартная резьба 72 -20

Корпус

Пластик и резина, магниевый корпус

Интерфейсы

USB, mini-USB

Передача изображений на ПК

Стандартный композитный видеовыход

CVDS (ITU-R-BT.470 PAL/SMPTE 170M NTSC)

ИК-порт

Передача изображений на ПК

FireWire (1394)

Передача цифрового видео в реальном времени

- прочный транспортировочный чемодан;
- ИК-камера с объективами;
- батарея (2 шт., одна в ИК-камере, другая вне ее);
- зарядное устройство для батареи;
- свидетельство о калибровке;
- компакт-диск с программным обеспечением FLIR QuickReport™ PC;
- кабель FireWire, 4/6
- кабель FireWire, 6/6
- гарнитура;
- крышка объектива (устанавливается на объективы);
- крышка объектива (2 шт.);
- сетевой кабель;
- адаптер для карты памяти-USB;
- карта памяти с адаптером;
- блок питания;
- печатное руководство по началу работы;
- наплечный ремень;
- USB-кабель;
- компакт-диск с документацией пользователя;
- видеокабель;
- карта продления гарантийного срока или регистрационная карта.

08349, FLIR P660 24 º