FLIR E76 42° - Тепловізор для енергоаудиту

FLIR E76 42° - Тепловізор для енергоаудиту

Попереднє замовлення
Рейтинг:

Попереднє замовлення
Попереднє замовлення 368640.00

  • Виробник: FLIR
  • Модель: FLIR E76 42°
  • Артикул: 15822

Якість
Доставка
Гарантія
Демонстрація

Тепловізор FLIR E76 пропонує повне охоплення ближніх та далеких цілей. Звичайно, за допомогою ряду змінних лінз AutoCal ™ із полями огляду для всього. Наприклад, від ширококутного огляду даху до електричного огляду, що виконується з безпечної відстані. З іншого боку, є низка переваг у порівнянні з FLIR E54 E76. По-перше, додатковий температурний діапазон до 1000°C (1832°F). По-друге, лазерне автофокусування та 3 блоки вимірювання площі. Тим часом, теплова роздільна здатність 320 × 240 забезпечує чітке та яскраве зображення. Яке можна покращити за допомогою запатентованої технології FLIR MSX ® для додавання деталей та перспективи. Вбудована функція FLIR Inspection Route дає змогу прокладати заздалегідь заплановані маршрути обстеження. Тому інспектори залишаються організованими під час обстеження великих чи кількох ділянок. Протягом обмеженого часу придбання камери E76 включає тримісячну передплату на FLIR Thermal Studio Pro та FLIR Route Creator.

FLIR AutoCal ТМ Lenses

Камери FLIR E76 E86 та E96 сумісні з усіма нашими змінними об'єктивами AutoCal. У результаті камера автоматично розпізнає приєднання нового об'єктива і запускає майстер, щоб розпочати автоматичне калібрування камери за допомогою об'єктива. Тому немає потреби відправляти камеру в сервісний центр. Це допомагає гарантувати, що камера завжди робить високоякісні зображення та точні теплові вимірювання.

У нас ви можете придбати тепловізор FLIR E76 за ціною офіційного дистриб'ютора. Крім того, ми надаємо сервісне обслуговування та доставку по РФ.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

FLIR E76