НТЦ-02.05 – Електроніка

НТЦ-02.05 – Електроніка

Попереднє замовлення
Рейтинг:

Попереднє замовлення
Попереднє замовлення 89700.00


Якість
Доставка
Гарантія
Демонстрація

Конструктивно стенд складається з корпусу, в який встановлено електрообладнання, електронні плати, лицьову панель та стільницю інтегрованого робочого столу.

Має два варіанти виконання: стендове чи настільне.

У корпусі стенду розміщено:

 • блок живлення +12 В (струм 05 А), -12 В (струм 05 А), +5 В (струм 05 А);
 • плата операційних підсилювачів;
 • плата транзисторних підсилювачів;
 • плата керованого тиристорного випрямляча;
 • плата генераторів;
 • плата логічних елементів;
 • 2х-канальний USB-осцилограф;
 • плати цифрових приладів: - Амперметр постійного струму - 1 шт.; – вольтметр постійного/змінного струму – 1 шт.

На лицьовій панелі стенду зображено електричні схеми об'єктів дослідження. Всі схеми, зображені на панелі, розбиті на групи відповідно до тематики лабораторних робіт, що проводяться. Також на панелі стенду встановлені комутаційні гнізда, табло цифрових приладів, комутаційна апаратура, а також органи керування, що дозволяють змінювати параметри елементів під час проведення лабораторної роботи.

Функціонально лицьову панель стенду розбито на шість блоків:

 1. Блок живлення. Блок дозволяє досліджувати потенціометричний стабілізатор, вплив різних пасивних RC- та LC-фільтрів та активного фільтра на біполярному транзисторі на вихідну напругу джерела живлення, тиристорний випрямляч.
 2. Блок на дослідження схем на біполярних транзисторах. Блок дозволяє досліджувати класичні типи підсилювачів: однокаскадний (із загальним емітером), диференціальний, підсилювач потужності та емітерний повторювач (із загальним колектором). Усі схеми є частинами схеми підсилювача потужності. Вхідним сигналом є вихідний сигнал RC-автогенератора на ОУ з мостом Вина. Напруга живлення може бути як стабілізованою 12 В, так і регульованою в межах 0 ÷ 16 В.
 3. Блок на дослідження схем з урахуванням операційного підсилювача. Блок дозволяє досліджувати на ОУ стандартні схеми посилення (інвертуючого та неінвертуючого підсилювача), повторювача, підсумовування, диференціювання, інтегрування, порівняння (компаратор), тригер Шмідта. Вхідними сигналами можуть бути: постійний сигнал з джерела напруги регульованого або сигнал з RC-автогенератора на ОУ.
 4. Блок для вивчення генераторів сигналів. Блок дозволяє дослідити: RC-генератор на біполярному транзисторі, RC-автогенератор на ОУ з мостом Вина з АРУ і без АРУ, мультивібратор на ОУ, мультивібратор на ОУ, що чекає, RC-генератор на логічних елементах.
 5. Блок дослідження схем цифрової техніки. Блок дозволяє досліджувати логічні елементи НЕ, І-НЕ, І, синхронний RS-тригер, D-тригер, JK-тригер, T-тригер на логічних елементах, схеми регістрів, лічильників та дешифраторів в інтегральному виконанні, ЦАП з матрицею резисторів, АЦПпослідовне наближення.
 6. Блок цифрових вимірювальних приладів

Для проведення лабораторної роботи необхідно зібрати схему об'єкта дослідження за допомогою уніфікованих перемичок, які дозволяють уявити схему в наочному вигляді.

Вимірювання виконуються за допомогою цифрових вимірювальних приладів (амперметра, вольтметра) та 2-канального USB-осцилографа. На панелі стенду є спеціальні гнізда для підключення до вимірювальних входів 2-канального USB-осцилографа, за допомогою яких можна знімати осцилограми сигналів на контрольних точках.

До стенду додається:

 • програма тестування студента для допуску до лабораторних робіт. У процесі тестування перевіряються як теоретичні знання, і знання змісту виконуваної лабораторної роботи. Внаслідок тестування студент отримує оцінку знань;
 • комплект методичної та технічної документації, призначений для викладацького складу.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Технічні характеристики

Харчування 1~220 В, 50 Гц
Потужність, кВт, не більше 015
Габаритні розміри стенду, трохи більше
ширина, мм 1310
висота, мм 1470
глибина, мм 610
Вага стенду, кг, трохи більше 80
Габаритні розміри настільної версії стенду, трохи більше
ширина, мм 1310
висота, мм 680
глибина, мм 600
Вага стенду, кг, трохи більше 65

16018, НТЦ-02.05