D36N - Перетворювач струму

D36N - Перетворювач струму

Попереднє замовлення
Рейтинг:

Попереднє замовлення
Попереднє замовлення 19380.00

  • Виробник: Chauvin Arnoux
  • Модель: D36N
  • Артикул: 14708

Якість
Доставка
Гарантія
Демонстрація

СЕРІЯ D
Серія D включає струмовимірювальні кліщі з високими технічними характеристиками і розроблені для вимірювання великих значень змінного струму.
Їх високий коефіцієнт трансформації та низький фазовий зсув у сукупності з широкою частотною характеристикою дозволяють виконувати з високою точністю вимірювання значень струму та потужності.
Висока якість магнітопроводів та обмотки котушок визначає високу точність вимірювань струму до 3000 А (АС). Прямокутні захвати дозволяють використовувати струмові кліщі для вимірювання на кабелях великого діаметру або на шинопроводах.
Токові кліщі серії D забезпечують чудові можливості для вимірювання справжніх середньоквадратичних значень та дають точне відтворення сигналу.
У серії D об'єднані два різні типи струмових кліщів.
Перший тип діє як традиційний трансформатор струму зі струмом на виході (мА) та широким діапазоном коефіцієнтів передачі. Токові кліщі першого типу можуть використовуватися з мультиметрами, обладнанням для вимірювання параметрів гармонік і потужності, з приладами, що реєструють, та іншим обладнанням, що має вхід для змінного струму.
Токові кліщі другого типу дають точний вихідний сигнал напруги, що пропорційно вимірюється струму (1мВ/A, 10 мВ/A або 100 мВ/A). Такий вихід напруги дозволяє виводити значення вимірювання на дисплей або реєструвати значення на обладнанні, що не має входу для струму.
Модель D38N спеціально розроблена для використання з осцилографами, приладами, що відображають форму сигналів або іншими вимірювальними пристроями, що використовують перевагу високої широкої частотної характеристики, що мають вхід типу BNC. Модель D38N містить спеціальну схему та три діапазони вимірювання для максимального розширення частотної характеристики.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

докладний опис

Технічні характеристики
Діапазон вимірювання струму

12400 A AC

Коефіцієнт перетворення струму 3000:3
Смуга пропускання Від 30 Гц до 5 кГц
(Понад 400 Гц вихідний сигнал має обмеження,
обернено пропорційне частоті)
Похибка 150 А 05%
600 А 075%
3000 А 05%
Опір навантаження 06 Ом
Робоча напруга 600 В АС
Робоча температура від мінус 10 ° до плюс 50 ° C
Максимальне розкриття захватів 90 мм
Захист корпусу IP20 відповідно до IEC529
Габаритні розміри 120 х 315 х 48 мм
Вага 1200 г
Вихід D33N Через два 4мм безпечні роз'єми

Токові датчики-кліщі змінного струму Модель D36N з посібником з експлуатації

14708, D36N