C.A 6710 - Демонстраційний навчальний комплект

C.A 6710 - Демонстраційний навчальний комплект

Попереднє замовлення
Рейтинг:

Попереднє замовлення
Попереднє замовлення 146328.00

  • Виробник: Chauvin Arnoux
  • Модель: C.A 6710
  • Артикул: 14462

Якість
Доставка
Гарантія
Демонстрація

Призначення C.A 6710:

Незамінний засіб навчання. Демонстраційний комплект C.A 6710 дозволяє виконувати вимірювання з метою вивчення електричних установок відповідно до міжнародних стандартів (IEC 364 NF C 15-10 VDE 100 IEE 16th, VE EN-1 CEI 64-8 NIN/NIV, RBT MIE.), який дає можливість покроково переконатися у справності електричних установок і не становить небезпеки для користувача. Моделювання дає можливість отримати повне, конкретне розуміння характеристик електричних установок (різні системи нейтралі, повне вивчення електричних явищ та різноманітних дефектів). Це найбільш ефективний спосіб навчання студентів, самоосвіти електротехніків, підрядників, спеціалістів з технічного обслуговування та інженерів для роботи на виробництві. Пристрій також корисний для демонстрації того, як використовувати різні вимірювальні прилади. Може використовуватись для імітації установок систем TT, TN та IT; заземлення, ланцюгів (фаза/земля або фаза/нейтраль), ізоляція, цілісність, питомий опір та вимірювання RCD; витік, дефекти потужності (фаза/земля чи нейтраль) та дефекти інверсії (фаза/земля чи нейтраль).

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Призначення C.A 6710:

Незамінний засіб навчання.
Демонстраційний комплект C.A 6710 дозволяє виконувати вимірювання з метою вивчення електричних установок відповідно до міжнародних стандартів (IEC 364 NF C 15-10 VDE 100 IEE 16th, VE EN-1 CEI 64-8 NIN/NIV, RBT MIE.), який дає можливість покроково переконатися у справності електричних установок і не становить небезпеки для користувача. Моделювання дає можливість отримати повне, конкретне розуміння характеристик електричних установок (різні системи нейтралі, повне вивчення електричних явищ та різноманітних дефектів). Це найбільш ефективний спосіб навчання студентів, самоосвіти електротехніків, підрядників, спеціалістів з технічного обслуговування та інженерів для роботи на виробництві.
Пристрій також корисний для демонстрації того, як використовувати різні вимірювальні прилади. Може використовуватись для імітації установок систем TT, TN та IT; заземлення, ланцюгів (фаза/земля або фаза/нейтраль), ізоляція, цілісність, питомий опір та вимірювання RCD; витік, дефекти потужності (фаза/земля чи нейтраль) та дефекти інверсії (фаза/земля чи нейтраль).

  • Комплект С.А6710 ;
  • Інструкція з експлуатації.

14462, C.A 6710